Vidiot ikona

Vidiot0.3.30

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Vidiot jest łatwym w obsłudze i stosunkowo przyjaznym dla początkujących, a przy tym dość zaawansowanym edytorem plików wideo.

Program umożliwia nam dowolne przycinanie, sklejanie, skalowanie, obracanie, ustawianie efektów nachodzenia itp. Obsługiwane są formaty: AVI, MOV, MP4; obrazy typu GIF, JPG; a także pliki muzyczne WAV i MP3. Interfejs jest bardzo intuicyjny, a na dodatek możemy dowolnie manipulować rozmieszczeniem poszczególnych okienek i ustawić je "pod siebie". Dobrze przemyślane wydają się także poszczególne czynności, jakie możemy wykonać - spora część edycji materiału wideo da się przeprowadzić za pomocą kilku kliknięć.

Na uwagę zasługuje stosunkowo niskie obciążenie zasobów systemowych komputera jak na tego typu program. Testowany na starszym, kilkuletnim sprzęcie działał bardzo stabilnie i nie wieszał się. Jedyną rzeczą, która naprawdę doskwiera jest natomiast mała ilość obsługiwanych rodzajów plików wideo, zdecydowanie chciałoby się by była to szersza paleta.

Udostępnij
Vidiot 0.3.30wersja stabilna (32-bit)
Vidiot 0.3.30wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Liczba pobrań38 884
Data aktualizacji13 sty 2020
Rozmiar pliku21.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Vidiot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)