WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoVidShot Capturer
VidShot Capturer ikona

VidShot Capturer1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

VidShot Capturer to bezpłatne i niewielkie narzędzie do nagrywania sekwencji wideo z pulpitu. Aplikacja pozwala w szybki i wygodny sposób przechwytywać obraz całego ekranu lub jego wybranej części, a następnie zapisać go do odpowiedniego pliku w formacie AVI.

Program VidShot Capture doskonale nadaje się do tworzenia wideo poradników i recenzji oraz różnych prezentacji do szkoły lub pracy. Jego interfejs jest prosty i czytelny oraz co najważniejsze znajdziemy w nim tylko i wyłącznie podstawowe narzędzia wspomagające nagrywanie sekwencji wideo.

Aplikacja umożliwia przechwytywania obrazu z całego pulpitu, określonego obszaru ekranu lub z wybranego okna. Warto również wspomnieć o tym, że zawsze nagrywa obraz w bardzo wysokiej jakości. Użytkownik może nagrać sekwencje wideo z pulpitu, ustawiając odpowiednią szybkość klatek na sekundę (Frame rate) i wybierając domyślny katalog, w którym zostanie on utworzony. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk Start, rozpoczynający przechwytywanie obrazu z pulpitu, a klawiszem F9 zatrzymujemy cały proces nagrywania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
ProducentGeoVid
Liczba pobrań6 061
Data aktualizacji25 kwi 2012
Rozmiar pliku1.22 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
VidShot Capturer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)