VidShot Capturer ikona

VidShot Capturer1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

VidShot Capturer to bezpłatne i niewielkie narzędzie do nagrywania sekwencji wideo z pulpitu. Aplikacja pozwala w szybki i wygodny sposób przechwytywać obraz całego ekranu lub jego wybranej części, a następnie zapisać go do odpowiedniego pliku w formacie AVI.

Program VidShot Capture doskonale nadaje się do tworzenia wideo poradników i recenzji oraz różnych prezentacji do szkoły lub pracy. Jego interfejs jest prosty i czytelny oraz co najważniejsze znajdziemy w nim tylko i wyłącznie podstawowe narzędzia wspomagające nagrywanie sekwencji wideo.

Aplikacja umożliwia przechwytywania obrazu z całego pulpitu, określonego obszaru ekranu lub z wybranego okna. Warto również wspomnieć o tym, że zawsze nagrywa obraz w bardzo wysokiej jakości. Użytkownik może nagrać sekwencje wideo z pulpitu, ustawiając odpowiednią szybkość klatek na sekundę (Frame rate) i wybierając domyślny katalog, w którym zostanie on utworzony. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk Start, rozpoczynający przechwytywanie obrazu z pulpitu, a klawiszem F9 zatrzymujemy cały proces nagrywania.

Udostępnij
VidShot Capturer 1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.63 oceny
ProducentGeoVid
Liczba pobrań5 991
Data aktualizacji25 kwi 2012
Rozmiar pliku1.22 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
VidShot Capturer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)