iOSMultimediaStreaming wideo oraz VODVimeo
Vimeo ikona

Vimeo10.9.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Vimeo to oficjalny klient popularnego serwisu wideo o takiej samej nazwie. Bywa przedstawiany jako konkurent dla YouTuba stawiający na ambitniejsze treści w dobrej jakości. Rzeczywiście, w bazie Vimeo nie znajdziemy tysięcy amatorskich nagrań. Podobnie jak YouTube, również ta aplikacja pozwala nie tylko na oglądanie filmów, ale również zarządzanie kontem w serwisie internetowym i używanie go bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej.

Największą wadą programu jest potrzeba logowania, nawet jeżeli nie chcemy korzystać z naszego konta, a jedynie przejrzeć filmy. Po zalogowaniu do serwisu z poziomu aplikacji, ujrzymy mechanizm wysyłania wideo na Vimeo. Niestety udostępnić możemy jedynie materiały już nagrane. Aplikacja oprócz tego daje dostęp do najpopularniejszych materiałów, oraz przeglądania wcześniej przesłanych danych. Jeżeli użytkownik wykorzystuje mechanizm subskrypcji, dzięki jednej z opcji będzie w stanie szybko je przejrzeć, podobnie jak filmy z listy ulubionych. Nie zabrakło również możliwości powrócenia do klipów z listy tych oznaczonych wcześniej jako „do obejrzenia później”.

Na stronach z filmami, oprócz oczywiście ich odtwarzania możliwe jest przeglądanie komentarzy innych użytkowników, samodzielne zabranie udziału w dyskusji, a także podzielenie się nagraniem ze znajomymi poprzez systemowy mechanizm udostępniania. Interfejs choć ładny potrafi sprawiać problemy, zwłaszcza przy pierwszym uruchomieniu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentVimeo
Liczba pobrań110
Data aktualizacji1 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Vimeo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)