WindowsEmulatoryInneVirtual GPS

Virtual GPS1.54

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Virtual GPS to symulator GPS (Global Positioning System), który można wykorzystać do symulowania odbiornika nawigacji GPS podłączonego do komputera.

Program z powodzeniem można używać w celu tworzenia aplikacji wymagających takiego urządzenia. Narzędzie obsługuje rozmaite sekwencje NMEA umożliwiając współpracę z dowolnym oprogramowaniem mapującym system GPS. Program pracuje w dwóch trybach: symulacyjnym i plikowym. W trybie symulacyjnym szerokość i długość geograficzna są okresowo zwiększane o zdefiniowany wcześniej poziom. W trybie plikowym dane o koordynatach są ładowane z pliku tekstowego zawierającego sekwencje NMEA.

Dane GPS są przesyłane okresowo do portu szeregowego, a żeby przechwycić sygnał z symulatora można skorzystać z kabla null-modem łączącego dwa porty szeregowe lub użyć oprogramowania emulującego dwa złączone porty szeregowe - np. Virtual Null Modem, Virtual Serial Port Driver, Virtual Serial Port Kit, Advanced Virtual Com Port lub innego. Na uwagę zasługuje również opcja nadawania sygnału symulatora poprzez bluetooth.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.54 oceny
Twoja ocena
ProducentZyl Soft.
Liczba pobrań11 902
Data aktualizacji18 lis 2021
Rozmiar pliku1.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)