bDUnGayJ
Viscosity ikona

Viscosity1.9.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Viscosity to prosty klient OpenVPN, który pozwala nawiązać połączenia na podstawie dostarczonej konfiguracji lub wprowadzić dane ręcznie.

bDUnGayL

Viscosity jest programem, który pozwala skonfigurować wiele cech połączenia, jest przy tym intuicyjny i w pełni integruje się z systemem DNS-ów w macOS, dzięki czemu można korzystać z własnych serwerów nazw. Po nawiązaniu połączenia pokazuje statystyki ruchu i szczegóły połączenia. Program pozwala korzystać z tokenów (PKCS#11), wielu połączeń na raz, OpenVPN-AS, serwerów proxy i oczywiście obsługuje IPv6.

Viscosity przechowuje hasła w systemowym pęku kluczy. Do kontrolowania Viscosity można wykorzystać skrypty AppleScript, a ponadto można tworzyć pakiety do instalowania na firmowych komputerach.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Viscosity 1.9.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSparkLabs
Liczba pobrań231
Data aktualizacji19 mar 2021
Rozmiar pliku14.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Viscosity ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUnGazq
bDUnGazH