WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweViscosity
Viscosity ikona

Viscosity1.10.3.1763

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Viscosity to prosty klient OpenVPN, który pozwala nawiązać połączenia na podstawie dostarczonej konfiguracji lub wprowadzić dane ręcznie.

Viscosity jest programem, który pozwala skonfigurować wiele cech połączenia, jest przy tym intuicyjny i w pełni integruje się z systemem DNS-ów w macOS, dzięki czemu można korzystać z własnych serwerów nazw. Po nawiązaniu połączenia pokazuje statystyki ruchu i szczegóły połączenia. Program pozwala korzystać z tokenów (PKCS#11), wielu połączeń na raz, OpenVPN-AS, serwerów proxy i oczywiście obsługuje IPv6.

Viscosity przechowuje hasła w systemowym pęku kluczy. Do kontrolowania Viscosity można wykorzystać skrypty AppleScript, a ponadto można tworzyć pakiety do instalowania na firmowych komputerach.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSparkLabs
Liczba pobrań252
Data aktualizacji23 cze 2022
Rozmiar pliku20.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Viscosity ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)