VisiPics ikona

VisiPics1.31

WindowsGrafikaAkcesoria graficzneVisiPics
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

VisiPics to niewielka, ale przydatna aplikacja przeznaczona do wyszukiwania duplikatów zdjęć, obrazów i innych grafik, która obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne.

Jeśli posiadamy dużą kolekcję fotografii to istnieje prawdopodobieństwo, że na naszym dysku znajduje więcej niż jedno zdjęcie tego samego obiektu. Niniejsza aplikacja pozwala w prosty i szybki sposób wyszukać takowe duplikaty. Wystarczy wskazać jeden lub kilka folderów do przeszukania, wybrać odpowiedni poziom podobieństwa i pozwolić programowi na pracę. Rezultaty, czyli odnalezione, bardzo podobne pliki, zaczną pokazywać się w oknie aplikacji w miarę ich wyszukiwania, pozwalając na sprawdzenie zanim jeszcze cały proces skanowania dobiegnie końca.

Filtr ustawić można na jednym z czterech poziomów: Strict, Base, Loose lub Auto-Select. Trzy pierwsze określają jak bardzo ewentualny duplikat może "odbiegać" w swoim podobieństwie do innego zdjęcia, zaś Auto-Select stara się samodzielnie decydować i dopasować ustawienia, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. I trzeba przyznać, że VisiPics radzi sobie z tym całkiem nieźle, a do tego skanuje foldery w szybkim tempie. Program obsługuje formaty graficzne JPEG, GIF, PNG, BMP, PCX, TIFF oraz TGA.

Udostępnij
VisiPics 1.31wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentOzone
Liczba pobrań15 183
Data aktualizacji24 wrz 2015
Rozmiar pliku2.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
VisiPics ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)