Visolve ikona

Visolve4.4.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Visolve to rozwiązanie, które pozwala osobom z różnymi zaburzeniami widzenia na komfortowe korzystanie z komputera. Program pomoże przede wszystkim osobom mającymi problemy z odróżnianiem kolorów (daltonizm).

Visolve nie zmienia barw na całym ekranie, ale pozwala zrobić zrzut ekranu lub fragmentu ekranu objętego ramką okna i nałożyć odpowiedni filtr – czerwono-zielony, żółto-niebieski, monochromatyczny lub zwiększający nasycenie barw. Dzięki temu łatwiej przyjrzeć się fragmentom obrazów, stron, dokumentów bądź okien programów. Można też zlecić narysowanie na różnych kolorach wzorów, co doskonale sprawdza się na wykresach. FIltry można szybko przełączać skrótami klawiszowymi.

Z programem instaluje się też pasek narzędzi, który zagnieździ się na górnej belce systemu. Z jego poziomu można nałożyć wybrany filtr na cały ekran. Zmiana będzie widoczna do pierwszego kliknięcia na obszarze ekranu.

W ustawieniach programu można dostosować zakres działania każdego z filtrów. Koło barw pozwala wyznaczyć dokładny zakres filtrowanych kolorów i intensywność, a także zlecić programowi redukcję palety kolorów.

Udostępnij
Visolve 4.4.2wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań46
Data aktualizacji12 maj 2016
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Visolve ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)