Visual Studio Express2013 for Web

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Visual Studio Express 2013 for Web to całkowicie bezpłatne, także do użytku komercyjnego, narzędzie do tworzenia aplikacji internetowych wykorzystujących technologię ASP.NET.

Środowisko umożliwia budowę aplikacji webowych z wykorzystaniem HTML5, CSS3 i JavaScript, a po stronie logiki aplikacji C# i Visual Basic. Proces tworzenia aplikacji wspomaga rozbudowany edytor wizualny, system inteligentnych podpowiedzi (IntelliSense) i zaawansowany debugger. Aplikacja integruje się także z SQL Server, co pozwala na projektowanie baz danych równolegle i bez konieczności opuszczania środowiska Visual Studio. Testowanie aplikacji możliwe jest bez posiadania serwerowego oprogramowania dzięki wbudowanemu IIS Express, który jest zminimalizowaną wersją pełnego serwera webowego Microsoftu.

Charakterystyka wersji Express

Wersje Express to bezpłatne edycje komercyjnego pakietu Visual Studio 2013, skierowane do studentów, hobbystów i wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z programowaniem. Cechuje je modułowa budowa oraz dostosowanie dla początkujących programistów przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich najważniejszych cech "pełnego" Visual Studio. Oprogramowanie można wykorzystywać w celach komercyjnych. Wszystkie aplikacje wraz z kodem można też bezproblemowo przenieść do pełnej wersji Visual Studio 2013 i tam dalej rozwijać.

Uwaga!

Polski interfejs można uzyskać po instalacji dodatkowego pakietu językowego. Jest on dostępny do pobrania z naszego portalu pod przyciskiem Linki bezpośrednie/Wszystkie wersje.

Udostępnij
Visual Studio Express 2013 for Webwersja stabilna (32-bit)
Visual Studio Expresspolski pakiet językowy
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań7 660
Data aktualizacji18 paź 2013
Rozmiar pliku603.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (11)