Visual Studio Express2013 for Windows Desktop

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Visual Studio 2013 Express for Windows Desktop to całkowicie bezpłatne, także do użytku komercyjnego, narzędzie umożliwiające tworzenie aplikacji dla systemu Windows w trybie Pulpitu, czyli klasycznym (w przeciwieństwie do aplikacji w trybie Modern UI w systemie Windows 8.1).

Początkowo, wraz z wydaniem linii 2012 narzędzi Visual Studio Express, programiści chcący tworzyć klasyczne aplikacje Windows bez konieczności zakupu pełnej wersji środowiska zmuszeni byli do korzystania ze starszych jego wersji. W związku z naciskami ze strony społeczności Microsoft wydał jednak wersję Express także dla aplikacji Pulpitu. Visual Studio Express 2013 for Windows Desktop umożliwia posługiwanie się językami C#, VB.NET oraz C++, obsługuje także Windows Forms, WPF i Win32. W zależności od wykorzystywanej w projekcie technologii, interfejs użytkownika może być opisany w języku XAML. Naturalnie do dyspozycji programisty dostępne są znane z Visual Studio narzędzia wspomagające proces tworzenia aplikacji: zaawansowany debugger, podpowiadanie składni IntelliSense, zintegrowana z MSDN pomoc kontekstową, a także rozbudowana galeria kontrolek i szablonów.

Charakterystyka wersji Express

Wersje Express to bezpłatne edycje komercyjnego pakietu Visual Studio 2012, skierowane do studentów, hobbystów i wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z programowaniem. Cechuje je modułowa budowa oraz dostosowanie dla początkujących programistów przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich najważniejszych cech "pełnego" Visual Studio. Oprogramowanie można wykorzystywać w celach komercyjnych. Wszystkie aplikacje wraz z kodem można też bezproblemowo przenieść do pełnej wersji Visual Studio 2012 i tam dalej rozwijać.

Uwaga!

Polski interfejs można uzyskać po instalacji dodatkowego pakietu językowego. Jest on dostępny do pobrania z naszego portalu, w sekcji linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną).

Udostępnij
Visual Studio Express 2013 for Windows Desktopwersja stabilna (32-bit)
Visual Studio Expresspolski pakiet językowy
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.09 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań34 492
Data aktualizacji18 paź 2013
Rozmiar pliku789.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (15)