Visual Studio Express2013 for Windows

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Visual Studio 2013 Express for Windows to całkowicie bezpłatne, także do użytku komercyjnego, narzędzie przeznaczone do tworzenia aplikacji Windows Store dla systemu Windows 8.1 wykorzystujących interfejs Modern UI.

Środowisko umożliwia posługiwanie się zarówno językiem XAML, jak i HTML5 — wówczas odpowiednio logikę aplikacji możemy tworzyć w językach C# i Visual Basic lub JavaScript. Niezależnie od wybranego rozwiązania, do dyspozycji mamy te same pomoce i ułatwienia, galerię gotowych szablonów, które mogą stanowić punkt wyjścia dla naszej aplikacji, a także inne „oczywistości”, których w środowisku programistycznym nie mogło zabraknąć: podpowiadanie składni IntelliSense, rozbudowany debugger, DOM Inspector i zintegrowaną z internetowym wydaniem MSDN pomoc kontekstową. Bardzo ważną częścią Visual Studio Express 2013 for Windows jest narzędzie Blend for Visual Studio, które ułatwia tworzenie interfejsu użytkownika poprzez edytor wizualny i wiele narzędzi wspomagających edycję kodu XAML czy HTML5.

Tworzoną aplikację możemy testować na własnym komputerze z Windows 8.1, w symulatorze (co jest użyteczne, gdy chcemy sprawdzić np. jak aplikacja będzie zachowywać się na tablecie z funkcjami dotykowymi czy odbiornikiem GPS), a nawet na zdalnej maszynie. Po zakończeniu pracy Visual Studio pomoże w rejestracji w oficjalnym sklepie Microsoftu — Windows Store — gdzie będziemy mogli przesłać paczkę z naszym dziełem i udostępnić wszystkim użytkownikom, bezpłatnie lub za opłatą.

Charakterystyka wersji Express

Wersje Express to bezpłatne edycje komercyjnego pakietu Visual Studio 2013, skierowane do studentów, hobbystów i wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z programowaniem. Cechuje je modułowa budowa oraz dostosowanie dla początkujących programistów przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich najważniejszych cech "pełnego" Visual Studio. Oprogramowanie można wykorzystywać w celach komercyjnych. Wszystkie aplikacje wraz z kodem można też bezproblemowo przenieść do pełnej wersji Visual Studio 2013 i tam dalej rozwijać.

Uwaga!

Polski interfejs można uzyskać po instalacji dodatkowego pakietu językowego. Jest on dostępny do pobrania z naszego portalu, w sekcji „Linki bezpośrednie” pod przyciskiem „inne”.

Udostępnij
Visual Studio Express 2013 for Windowswersja stabilna (32-bit)
Visual Studio Expresspolski pakiet językowy
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.06 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań23 938
Data aktualizacji18 paź 2013
Rozmiar pliku407.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (13)