bDUnlwdh
Visual Watermark ikona

Visual Watermark5.20

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Visual Watermark to prosty w obsłudze i funkcjonalny program, który pozwala tworzyć wieloelementowe znaki wodne, a następnie dodawać je masowo do wielu zdjęć na raz. Atutem programu jest jego szybkość działania - wykorzystuje pełną moc obliczeniową komputera, dzięki czemu sprawnie radzi sobie z masową obróbką grafiki.

bDUnlwdj

Narzędzie pozwala użytkownikowi definiować lokalizację znaku wodnego, a także takie jego atrybuty jak wyświetlany tekst, czcionka i jej kolor, transparentność, rotacja oraz różnego rodzaju efekty. Opcjonalnie możliwe jest również umieszczanie na zdjęciach znaków wodnych w postaci logotypów. Ponadto Visual Watermark daje możliwość wyboru jakości wyjściowej, zmiany nazwy oraz rozmiaru grafiki.

Program obsługuje pliki graficzne w formatach JPEG, PNG, TIFF, GIF oraz BMP, a także przestrzenie barw RGB oraz CMYK. Aplikacja została udostępniona dla systemów Windows oraz Mac OS.

Uwaga!

  • Wersja testowa nie posiada ograniczeń czasowych, jednak na wyjściowe pliki graficzne nakładany jest dodatkowy znak wodny z informacją od producenta programu.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Visual Watermark 5.20wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań546
Data aktualizacji10 lut 2021
Rozmiar pliku33.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Visual Watermark ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUnlwdO
bDUnlwef