bECzVqMR
Vivaldi ikona

Vivaldi4.2.2414.25

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Vivaldi to jedna z bardziej znanych alternatywnych przeglądarek internetowych, stworzona przez byłych twórców Opery. Teraz dostępna także w wersji na Androida.

bECzVqMT

Podobnie jak w przypadku wydania na komputery, mobilne Vivaldi wyróżnia się kilkoma unikatowymi funkcjami, których nie znajdziecie u konkurencji. Są to m.in.: bezpieczna synchronizacja haseł i zakładek z użyciem pełnego szyfrowania end-to-end, możliwość tworzenia pełnowymiarowych zrzutów ekranu stron, a także zaawansowany system skrótów.

Ten ostatni pozwala zarówno dodawać skróty do witryn do ekranu startowego, jak i zmieniać silnik wyszukiwania przez wybraną literę na klawiaturze. Tak, aby wpisanie jednej tylko litery pozwałało przejść do konkretnej wyszukiwarki. Dla przykładu, "d" może oznaczać DuckDuckGo.

Ponadto przeglądarka ma wbudowany organizer notatek, które również mogą być synchronizowane z innymi jej instancjami i również są oczywiście szyfrowane.

Póki co aplikacja znajduje się w fazie beta testów. Twórcy zastrzegają, że jeszcze nie wszystko jest gotowe. Mogą pojawić się problemy ze stabilnością i działaniem niektórych rozwiązań. Niemniej z całą pewnością Vivaldi to ciekawy zamiennik dla wszędobylskiego Chrome'a.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań341
Data aktualizacji15 wrz 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Vivaldi ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECzVqNP