AndroidKomunikacja/społecznośćPrzeglądarki internetoweVivaldi
Vivaldi ikona

Vivaldi6.4.3171.103

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Vivaldi to jedna z bardziej znanych alternatywnych przeglądarek internetowych, stworzona przez byłych twórców Opery. Teraz dostępna także w wersji na Androida.

Podobnie jak w przypadku wydania na komputery, mobilne Vivaldi wyróżnia się kilkoma unikatowymi funkcjami, których nie znajdziecie u konkurencji. Są to m.in.: bezpieczna synchronizacja haseł i zakładek z użyciem pełnego szyfrowania end-to-end, możliwość tworzenia pełnowymiarowych zrzutów ekranu stron, a także zaawansowany system skrótów.

Ten ostatni pozwala zarówno dodawać skróty do witryn do ekranu startowego, jak i zmieniać silnik wyszukiwania przez wybraną literę na klawiaturze. Tak, aby wpisanie jednej tylko litery pozwałało przejść do konkretnej wyszukiwarki. Dla przykładu, "d" może oznaczać DuckDuckGo.

Ponadto przeglądarka ma wbudowany organizer notatek, które również mogą być synchronizowane z innymi jej instancjami i również są oczywiście szyfrowane.

Póki co aplikacja znajduje się w fazie beta testów. Twórcy zastrzegają, że jeszcze nie wszystko jest gotowe. Mogą pojawić się problemy ze stabilnością i działaniem niektórych rozwiązań. Niemniej z całą pewnością Vivaldi to ciekawy zamiennik dla wszędobylskiego Chrome'a.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań418
Data aktualizacji24 lis 2023
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Vivaldi ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)