Vivaldi 1.1 dostępny z usprawnieniami w zarządzaniu kartami

Vivaldi 1.1 dostępny z usprawnieniami w zarządzaniu kartami

Vivaldi 1.1 dostępny z usprawnieniami w zarządzaniu kartami
26.04.2016 12:11

Premiera stabilnej wersji przeglądarki Vivaldi odbyła się na początku miesiąca, jednak prace nad jej rozwojem nie zwalniają tempa. Dziś dostępna jest już nowa wersja programu oznaczona numerem 1.1. Programiści skupili się przede wszystkim na doskonaleniu programu pod kątem opinii zgłaszanych przez społeczność użytkowników.

W przypadku kolejnych migawek Vivaldiego przyzwyczailiśmy się już do tego, że nowe kompilacje programu wzbogacają go o poprawki paska kart. Nie inaczej jest w przypadku wersji 1.1. Dostępne są zatem nowe funkcje zarządzania kartami – dzięki jednoczesnemu przyciśnięciu klawisza Alt i kliknięciu przycisku zamykającego kartę, można teraz wygodnie zamknąć wszystkie karty poza wyświetlaną.

Kolejne nowości także dotyczą zarządzania kartami: możliwe jest określenie czy kolejne karty mają być wyświetlane na lewo lub prawo od aktywnej, rozbudowana została także funkcja hibernowania kart – zamrażać można teraz całe grupy. Mamy także dobre wieści dla fanów klasycznej Opery – ekran szybkiego wybierania został zaimportowany z 12 wersji tej przeglądarki.

W przeglądarce Vivaldi 1.1 nastąpiła także aktualizacja silnika – program bazuje teraz na Chromium 50, co o oznacza, że nie będzie on dłużej wspierany na Windowsie XP, Viście i OS X-ie w wersji poniżej 10.9. Przeglądarkę można pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)