Vivaldi 1.10 z obsługą rozszerzeń dla karty szybkiego wybierania

Vivaldi 1.10 z obsługą rozszerzeń dla karty szybkiego wybierania

Vivaldi 1.10 z obsługą rozszerzeń dla karty szybkiego wybierania
09.05.2017 21:08, aktualizacja: 10.05.2017 15:26

W ciągu ostatnich kilku tygodni rozwój Vivaldiego nieco zwolnił – nic dziwnego, przeglądarka nie jest już beniaminkiem, lecz wszechstronnym programem, który sprawdzi się w codziennej pracy i wielu innych zastosowaniach. W ostatnim czasie ukazały się dwie kolejne migawki kolejnego wydania.

Wielu użytkowników przeglądarki entuzjastycznie powita wiadomość, że testowy Vivaldi 1.10 obsługuje już rozszerzenia, które modyfikują zawartość strony szybkiego wybierania. Wystarczy aktywować tę funkcję w ustawieniach kart („Control by Extension”), by zewnętrzne programy, z jakich często korzysta się np. w Chrome, działały także w Vivaldim.

Funkcja ustawienia tapety pulpitu jako tła karty szybkiego wybierania.
Funkcja ustawienia tapety pulpitu jako tła karty szybkiego wybierania.

W ostatnim czasie wiele poprawek skupia się na możliwości sortowania dostępnych w Vivaldim danych. Taka możliwość w ostatnich migawkach trafiła do panelu historii, a teraz jest to możliwe także w przypadku menedżera pobierania. Listę można porządkować między innymi ze względu na nazwę, datę ukończenia pobierania, rozmiar czy adres. Wszystko to z poziomu bocznego panelu.

Vivaldi umożliwia już także, choć tylko na Windowsie powyżej wersji 8, ujednolicenie wyglądu z resztą pulpitu. Możliwe jest bowiem wykorzystanie tapety jako tła strony szybkiego wybierania. Najnowszą wersję testową przeglądarki znaleźć można w naszej bazie oprogramowania, podobnie jak wydanie stabilne.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)