Vivaldi Vivaldi 3.4.2066.76

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Vivaldi to zupełnie nowa przeglądarka internetowa, stworzona przez jednego z byłych szefów Opery. Program ten kierowany jest do zaawansowanych i wymagających użytkowników.

Choć Vivaldi jest produktem nowym i dopiero się rozwija, już znajdziemy w nim funkcje, których konkurencja nie ma i raczej mieć nie będzie. Można w niej skorzystać z gestów myszy, notatek, menedżera zakładek, menedżera pobierania, menedżera procesów oraz paska bocznego, w którym można umieścić swoją ulubioną stronę i skrótów.

W Vivaldim można przeglądać strony w kartach i skorzystać z historii ostatnio zamkniętych kart, stosów kart z kafelkowym podglądem oraz możliwości oznaczania kart kolorami. Na kartach pojawiać się będą symbole informujące o ładowaniu stron w tle, niewyświetlonych stronach oraz wskaźniki postępu ładowania. Strony można także zachowywać w przypiętych kartach.

5 marca pojawił się pasek zakładek, ładowanie obrazków na żądanie oraz nawigacja „przestrzenna”. Vivaldi może uruchamiać wtyczki i ładować obrazy na żądanie, importować osobiste dane z innych programów, powiększać elementy interfejsu i pracować na ekranach HiDPI.

Mamy także możliwość odtwarzania materiałów HTML5 zakodowanych przez H.264, pełną obsługę rozszerzeń i określania lokalizacji użytkownika, płynne przewijanie oraz okno przeglądania prywatnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Jest superszybka. Ma duzo niespotykanych funkcji w podstawowym wyposażeniu. Mogę ustawiać ją tak jak mi się podoba. Śmiało może służyć dla programisty
brak
ocena użytkownika
11.07.2018 17:20 • Recenzja do wersji 1.15.1147.52

Przeglądarka jest bardzo łatwa w obsłudze i szybka. Posiada wiele funkcji takich, które nie posiadają inne przeglądarki. Jeśli ktoś sądzi, że wolno się uruchamia, jest w błędzie. Po zainstalowaniu najnowszej wersji, uruchamia się tak jak gogle chrome. Bardzo często się aktualizuje. Na niektórych komputerach ukazała się już wersja 1.16... Warto z niej korzystać. Mając w przeglądarce notatnik, konto e-mail, obsługę kamerki, powiększanie i pomniejszanie obrazu jak w programach graficznych oraz wiele, wiele innych rzeczy w podstawowym wyposażeniu programu, jestem dosłownie zaskoczony.
Jeśli ktoś ma zamiar narzekać na LastPass, to niech dodatek zainstaluje w ten sposób:
1/ Niech się uda na strone http://lastpass.com
2/ Niech wybierze dodatek dla chrome
3/ Po zaakceptowaniu dodatku, ukaże się karta ze strzałką w prawy górny róg, co oznacza, że ten dodatek bez czekania się zainstalował
Po jakichkolwiek czyszczeniach nic nie znika z tej przeglądarki.

Polecam tę przeglądarkę dla wszystkich osób, którzy nie wierzą w jej możliwości, a potem się przekonają, że inni mówią nieprawdę.

szybka dużo funkcji
brak
ocena użytkownika
22.06.2017 20:20 • Recenzja do wersji 1.10.867.38

Używam przeglądarkę krótko i jestem bardzo zaskoczony strony szybko się otwierają może nawet szybciej jak W firefoksie do tych wszystkich funkcji i wyglądu przeglądarki idzie się przyzwyczaić dla mnie jak na razie super i polecam każdemu .