AndroidMultimediaMontaż wideoVivaVideo: Free Video Editor
VivaVideo: Free Video Editor ikona

VivaVideo: Free Video Editor9.14.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VivaVideo: Free Video Editor to aplikacja do prostej, ale widowiskowej edycji materiałów wideo. Nie tylko daje możliwości obróbki, ale również ułatwia dzielenie się nim ze znajomymi.

VivaVideo: Free Video Editor pozwala nam na edycję materiałów już posiadanych w pamięci urządzenia jak i kręcenie nowych z poziomu aplikacji. Druga z opcji umożliwia nagrywanie wideo zmodyfikowane przez jeden z wybranych filtrów (np. rybie oko). Narzędzie edycji są bardzo rozbudowane, a większość z nich dostępna jest za darmo.

Film możemy wzbogacić o style, które nie tylko dodadzą odpowiednią muzykę, animacje, intro, ale i filtry. Dodatkowo z możemy edytować poszczególne klatki, zmienić muzykę, wzbogacać je o tekst czy też naklejki. Gdy efekt końcowy nas zadowoli materiał możemy nie tylko zapisać w pamięci urządzenia, ale też przesłać i udostępnić za pomocą popularnych serwisów społecznościowych i wideo takich jak. np. YouTube Facebook, czy też WhatsApp.

Wśród ciekawszych opcji należy wymienić tworzenie materiałów ze zdjęć (multimedialne prezentacje) oraz możliwość nagrywania w trybie PIP, czyli materiał złożony z 2 nagrań Niestety opcja ta działa bardzo niestabilnie. Największą zaletą VivaVideo: Free Video Editor jest ilość narzędzi dostępnych za darmo. Do tego aplikacja nie wymaga od nas zakładania dodatkowego konta. Zaraz po pobraniu jest gotowa do działania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentQuVideo Inc.
Liczba pobrań14 516
Data aktualizacji23 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
VivaVideo: Free Video Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)