WindowsGrafikaAkcesoria graficzneVJC
VJC ikona

VJC1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

VJC jest niewielką aplikacją, która umożliwia zmniejszanie rozmiaru obrazów JPEG bez znaczącej utraty ich jakości. Pozwala to dostosować np. wysokiej jakości zdjęcia cyfrowe do ich publikacji w serwisach społecznościowych lub przesłania znajomym pocztą elektroniczną.

Narzędzie jest banalnie proste w obsłudze i kierowane jest raczej do początkujących użytkowników. Umożliwia wygodne redukowanie rozmiaru plików JPEG poprzez manipulację współczynnikiem jakości lub definiowanie wyjściowego rozmiaru obrazu. W przypadku tego ostatniego VJC automatycznie dobiera odpowiednią konfigurację jakości. Aplikacja daje możliwość podglądu efektów naszej pracy w czasie rzeczywistym, dostarczając informacji o wyjściowym rozmiarze pliku oraz o ile został on zmniejszony względem oryginału.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
ProducentGFsoft
Liczba pobrań466
Data aktualizacji22 lip 2013
Rozmiar pliku0.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
VJC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)