VLC na Windows Phone już w sierpniu

VLC na Windows Phone już w sierpniu

26.07.2014 15:13, aktual.: 26.07.2014 15:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

VLC (VideoLAN Client) to niezmiernie popularny, multiplatformowy i bezpłatny odtwarzacz, umożliwiający oglądanie filmów i słuchanie muzyki w najróżniejszych formatach. Najnowsze doniesienia, bezpośrednio z Twittera autora aplikacji, wskazują, iż w sierpniu użytkownicy Windows Phone będą mogli cieszyć się pierwszą wersją odtwarzacza VLC na mobilne okienka.

Obraz

VLC ma zostać udostępnione w sierpniu w otwartej becie. Autor chce, aby wersja pod Windows Phone zaskoczyła wszystkich jakością wykonania. Oprogramowanie ma być ciekawym zamiennikiem wbudowanej w system aplikacji do odtwarzania muzyki i wideo. Mówi się również, iż premiera VLC może zdetronizować MoliPlayer Pro, niezmiernie popularny (ale płatny), kombajn multimedialny pod Windows Phone.

Odtwarzacz multimedialny VLC dostępny będzie jedynie pod Windows Phone 8.1. Może to wskazywać, iż stworzony on zostanie w oparciu o Universal Apps. Jeśli tak będzie, możemy spodziewać się także odświeżonej wersji na „kafelki” w Windows 8.1. Czekamy zatem do sierpniowej premiery i miejmy nadzieję, że tym razem VLC zawita na Windows Phone zgodnie z zapowiedziami.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)