WindowsArchiwumProgramy archiwalnevLite

vLite1.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Program umożliwia tworzenie płyt instalacyjnych ze swoimi ustawieniami - tweakami, patchami, ikonami oraz zintegrowanym Service Packiem. Za pomocą vLite można stworzyć płyty instalacyjne systemu Vista pozbawione takich programów jak Windows Media Player, Internet Explorer, Outlook Express, MSN Explorer, Messenger itp. Po usunięciu wymienionych narzędzi aplikacja daje możliwość tworzenia bootowalnych obrazów płyt z możliwością późniejszego ich nagrania lub przetestowania w napędzie wirtualnym.

Jedną z ciekawszych opcji programu jest możliwość wstawienia swojego klucza licencyjnego do instalatora oraz wszystkich innych programów, które potrzebujemy i z których korzystamy na co dzień w taki sposób, że cały proces instalacji zostanie zautomatyzowany.

Uwaga!

  1. Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanych bibliotek .NET Framework, które można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki
Ostrzeżenie Wykorzystywanie niektórych funkcjonalności programu może być niezgodne z warunkami licencji producenta systemu Windows!
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.223 oceny
Twoja ocena
ProducentDino Nuhagic
Liczba pobrań45 152
Data aktualizacji12 wrz 2008
Rozmiar pliku1.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)