bDULZARh

VMPCrypt5.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VMPCrypt to proste w obsłudze narzędzie do ochrony prywatności, które pozwala na zaszyfrowanie poufnych danych i które pracuje w oparciu o technologię szyfrowania VMPC, autorstwa polskiego kryptologa Bartosza Żółtaka.

bDULZARj

Aplikacja daje możliwość tworzenia zbiorczych archiwów zawierających zabezpieczone dane, zaszyfrowanych kopii plików i folderów, baz danych z poufnymi hasłami i listami kontaktów, a także szyfrowania tekstu wprowadzonego we wbudowanym edytorze, wysyłanie zaszyfrowanych e-maili i nieodwracalnego usuwania danych z dysku twardego.

Ponadto VMPCrypt dobrze sprawdza się podczas generowania bezpiecznych haseł do 512 bitów (za pośrednictwem losowych ruchów myszką), tworzenia samodeszyfrujących się archiwów w postaci plików wykonywalnych oraz kompresji danych i dzielenia zaszyfrowanych archiwów na mniejsze pliki. Na uwagę zasługuje opcja umożliwiająca stosowanie wielu haseł dla jednego zabezpieczonego archiwum.

Uwaga!

Program jest całkowicie darmowy. Istnieje jednak możliwość dobrowolnej rejestracji za dowolnie wybraną kwotę. Dochody z rejestracji wspierają badania naukowe nad funkcją VMPC i problemem matematycznym "czy P=NP?" prowadzone przez Bartosza Żółtaka.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
VMPCrypt 5.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.05 ocen
Liczba pobrań6 918
Data aktualizacji25 lis 2013
Rozmiar pliku1.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDULZARO
bDULZASf