iOSRozrywka i hobbyAplikacje rozrywkoweVoice Changer Plus
Voice Changer Plus ikona

Voice Changer Plus5.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Voice Changer Plus to aplikacja, dzięki której możemy nagrywać dźwięki i przetwarzać je za pomocą zabawnych efektów, np. głosu robota.

Program działa w prosty sposób. Po zainstalowaniu, wystarczy uruchomić przycisk nagrywania i mówić, co tylko kreatywność podsunie do głowy. Po zakończeniu nagrywania można plik nieco przyciąć, a także dopasować efekt, przy użyciu którego chcemy przetworzyć głos. Bezpłatna wersja programu pozwala zapisywać i udostępniać nagrania z głosem autora, a także obrobione przy pomocy efektów: Echo, Robot, Applause oraz Helium. Narzędzie do skracania długości pliku znajdziemy w górnej części ekranu aplikacji, pośrodku zaś - obok przycisku nagrywania - znajdziemy też bazę filtrów do przetwarzania głosu. Na dole zaś są dostępne przycisku do udostępniania oraz zapisywania plików, a także skrót umożliwiający przejście na wersję Premium programu.

W wersji Premium aplikacji możemy liczyć na dostęp do dodatkowych funkcji. To możliwość bezpośredniego udostępniania nagrań na Facebooku, Vimeo, e-mailem oraz przez iMessage, ustawienie własnego zdjęcia jako tła pod wybrane, stworzone w aplikacji nagranie, wysyłanie e-mailem pliku WAV, ustawianie nagranych dźwięków jako melodii w telefonie, zapisywania i przycinania dźwięków, pozbędziemy się też reklam. Za pełną wersję programu trzeba zapłacić ok. 2 euro.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 113
Data aktualizacji4 gru 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Voice Changer Plus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)