bDXNSgyd
Voice changer with effects ikona

Voice changer with effects3.7.5

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Voice changer with effects to prosta aplikacja do przetwarzania głosu. Za jej pomocą możemy nagrać dźwięk, przesłać plik dźwiękowy lub wpisać tekst, a następnie zmienić go w oparciu o jeden z kilkunastu efektów, np. mowy robota lub dźwięku wydobywającego się z jaskini.

bDXNSgyf

Program jest gotowy do pracy od razu po zainstalowaniu. Na ekranie głównym wyświetli się ikona nagrywania. Nagranie potrwa tak długo, jak długo przytrzymamy przycisk. Następnie aplikacja zaproponuje nam jeden z kilkunastu filtrów, który możemy nałożyć na przesłany dźwięk. Łącznie jest ich 38, m.in. w stylu owcy, Dartha Vadera z Gwiezdnych Wojen, znanego z filmów science-fiction głosu wydawanego przez Obcych, diabła lub też w stylu dźwięków wydawanych podczas zanurzenia pod wodą. Każdy plik możemy szybko udostępnić, zapisać w pamięci urządzenia, ustawić jako dzwonek połączenia telefonicznego (z możliwością przypisania do wskazanego kontaktu), a także zapisać w formie animacji, która połączy nagrany dźwięk z plikiem graficznym (do wyboru jest tło aplikacji Voice changer with effects, wybrane zdjęcie z pamięci urządzenia lub fotografia stworzona specjalnie w tym celu).

W prawym górnym rogu ekranu głównego aplikacji znajdziemy dodatkowe opcje. To możliwość ręcznego wpisania tekstu i przetworzenia go na głos, a także zaimportowania nagrania z pamięci urządzenia oraz usunięcia ostatnio stworzonego pliku.

Podstawowa wersja aplikacji Voice changer with effects jest dostępna za darmo, ale nie znajdziemy w niej wszystkich dostępnych metod przetwarzania głosu, program będzie też wyświetlał reklamy. Są one dość irytujące, bo często pojawiają się w formie bannera zasłaniającego cały ekran urządzenia. Za wersję PRO, wolną od reklam i oferującą wszystkie formy modyfikacji nagrań, zapłacimy ok. 10 zł.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
ProducentBaviux
Liczba pobrań193
Data aktualizacji6 lip 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Voice changer with effects ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXNSgyK
bDXNSgzb