WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremVolume2
Volume2 ikona

Volume21.1.7.449

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Volume2 to doskonały zamiennik dla systemowego mechanizmu do zarządzania głośnością dźwięku, który daje możliwość regulacji głośności przy użyciu myszki, klawiatury oraz specjalnego paska ulokowanego przy krawędzi ekranu.

Program wyposażony został w bogaty zestaw funkcji i opcji konfiguracyjnych, których próżno szukać w jego systemowym odpowiedniku. Pozwala on definiować m.in. szybkość i czułość regulacji, przyciski myszki oraz klawisze odpowiedzialne za zmianę głośności, a także harmonogram zadań, zgodnie z którym głośność będzie automatycznie zmieniana o wyznaczonej porze.

Na tym jednak zalety Volume2 się nie kończą. Ogromnym atutem aplikacji jest wyświetlanie na ekranie dodatkowego wskaźnika poziomu głośności. Jego wygląd, położenie na ekranie itp. konfigurowane mogą być w oknie programu. Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw kilkunastu naprawdę ciekawych motywów (skórek) z pośród których każdy znajdzie odpowiedni wygląd dla własnych preferencji.

Volume2 działa z poziomu zasobnika systemowego, nie przeszkadzając użytkownikowi w codziennej pracy.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.330 ocen
Twoja ocena
ProducentIrza Alexandr
Liczba pobrań83 295
Data aktualizacji3 sty 2022
Rozmiar pliku8.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Volume2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)