bDYwkmSZ
Volume2 ikona

Volume21.1.6.428

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Volume2 to doskonały zamiennik dla systemowego mechanizmu do zarządzania głośnością dźwięku, który daje możliwość regulacji głośności przy użyciu myszki, klawiatury oraz specjalnego paska ulokowanego przy krawędzi ekranu.

bDYwkmTb

Program wyposażony został w bogaty zestaw funkcji i opcji konfiguracyjnych, których próżno szukać w jego systemowym odpowiedniku. Pozwala on definiować m.in. szybkość i czułość regulacji, przyciski myszki oraz klawisze odpowiedzialne za zmianę głośności, a także harmonogram zadań, zgodnie z którym głośność będzie automatycznie zmieniana o wyznaczonej porze.

Na tym jednak zalety Volume2 się nie kończą. Ogromnym atutem aplikacji jest wyświetlanie na ekranie dodatkowego wskaźnika poziomu głośności. Jego wygląd, położenie na ekranie itp. konfigurowane mogą być w oknie programu. Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw kilkunastu naprawdę ciekawych motywów (skórek) z pośród których każdy znajdzie odpowiedni wygląd dla własnych preferencji.

Volume2 działa z poziomu zasobnika systemowego, nie przeszkadzając użytkownikowi w codziennej pracy.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Volume2 1.1.6.428wersja stabilna (32-bit)
Volume2wersja portable
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.229 ocen
ProducentIrza Alexandr
Liczba pobrań68 578
Data aktualizacji9 lut 2021
Rozmiar pliku7.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Volume2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYwkmTG
bDYwkmTX