WindowsGryLogiczne i karcianeVoyage Puzzle

Voyage Puzzle

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Voyage Puzzle to ciekawa i niezwykle wciągająca gra logiczna utrzymana w klimacie podróży i przygody.

Twórcy postanowili zafundować ponad kilkadziesiąt plansz dobrej zabawy przeplatając je co jakiś czas krótką minigrą przedstawiającą najbardziej rozpoznawane i specyficzne miejsca oraz budowle z danego regionu świata.

Rozgrywka w głównej mierze polega na łączeniu względem siebie kolorowych piłek uwzględniając starą i niezmienną zasadę budowania jak najdłuższych ciągów z przedmiotów w tym samym kolorze. W trakcie gry trzeba będzie często tworzyć je kilkukrotnie w tym samym miejscu, gdyż niektóre pola na planszy będą wymagały wielokrotnego odblokowania. Ułożenie co najmniej trzech takich samych elementów obok siebie skutkuje ich zniknięciem i zarobieniem dodatkowych punktów. W zależności od tego, który kolor likwidujemy, dopełniamy fiolki ze specjalnymi pomocami pozwalającymi na szybsze ukończenie układu.

Pomimo łatwych i prostych w opanowaniu zasad, nasza spostrzegawczość i koncentracja zostaną momentami poddane niełatwym próbom. Dodatkowym utrudnieniem w grze jest ciągle upływający czas oraz nienaturalne ułożenie planszy gry, co sprawia że na całą rozgrywkę patrzymy pod zmienionym kątem.

Gra jest dopracowana w szczegółach, a jej oprawa audiowizualna stoi na przyzwoitym poziomie. Voyage Puzzle może stanowić ciekawą propozycję zarówno dla młodszych jak i starszych graczy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentGameTop.com
Liczba pobrań2 862
Data aktualizacji31 sie 2012
Rozmiar pliku27.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)