WindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościVPN HUB
VPN HUB ikona

VPN HUB1.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VPN HUB to klient usługi VPN firmowanej przez PornHub. To klasyczny VPN, który zabezpieczy ruch sieciowy i pozwala obejść blokady treści, zakładane na podstawie adresu IP.

By korzystać z VPN HUB na desktopie trzeba mieć konto i wykupioną wersję Premium usługi, co można zrobić za pośrednictwem aplikacji mobilnej, płacąc w niej abonament. W aplikacji dla Androida i iOS-a można też uruchomić darmowy okres próbny i przetestować klienta na desktopie. Przy okazji uzyskamy dostęp do listy serwerów „wyjściowych” w różnych krajach – darmowa wersja dla urządzeń mobilnych udostępnia jedynie serwer w USA.

Ruch kierowany przez VPN jest szyfrowany, a oryginalny adres IP komputera jest ukryty przed usługami, z którymi się łączymy. Dzięki temu można chronić dane przy połączeniu do publicznych hotspotów, a także uzyskać dostęp do zablokowanych treści, obchodząc cenzurę i geoblokady.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 191
Data aktualizacji25 maj 2018
Rozmiar pliku16.22 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
VPN HUB ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)