iOSGrafika i fotografiaObróbka zdjęć i efektyVSCO
VSCO ikona

VSCO

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VSCO to bardzo popularna usługa oraz aplikacja do edycji zdjęć wykonanych za pomocą naszych mobilnych urządzeń.

Jednak nie same filtry stanowią o sile tej aplikacji, a raczej usługi. VSCO to także bardzo prężna społeczność oraz powiązane z nią serwisy. Za pomocą aplikacji mamy dostęp nie tylko do ciekawych inspiracji i zdjęć innych osób, ale także regularnych artykułów o fotografii mobilnej i tematach pokrewnych.

Choć z aplikacji możemy korzystać bez zakładania kona, bywa ono pomocne gdy chcemy skorzystać z opcji dodatkowych. Sam proces wykonywania zdjęć ograniczono do minimum. Co ważne na tym etapie możemy ręcznie ustawić ostrość. Następnym krokiem jest wybór filtra, który dodatkowo możemy modyfikować za pomocą suwaków. Filtry stoją na wysokim poziomie co jest znakiem rozpoznawczym VSCO, jednak tylko część z nich jest darmowa. Za pozostałe płacimy w pojedynczych bądź też zbiorczych pakietach.

VSCO to ciekawa propozycja dla osób, które lubią bawić się mobilną fotografią, a zarazem szukać inspiracji i poszerzać swoja wiedzą. Choć będzie przydatna, także jako szybkie narzędzie do poprawy naszych zdjęć, to w tym konkretnych celu w sklepie Google Play znajdziemy lepsze zamienniki.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 643
Data aktualizacji24 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
VSCO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)