WindowsGrafikaModelowanie 3DVue

Vue8.5 Pioneer

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Vue 8 Pioneer to bezpłatny program umożliwiający generowanie niezwykle realistycznych krajobrazów. Program oferuje rozbudowany wachlarz funkcji i daje możliwość uzyskania profesjonalnych renderingów w rozdzielczości Full HD (1920x1080 pikseli). Vue 8 Pioneer jest przy tym prosty w obsłudze - program został skonstruowany tak, aby użytkownik nie martwił się o perspektywę, oświetlenie czy cienie - całość realizowana jest poprzez wygodne kreatory efektów - np. generowania atmosfery. W udostępnianej bezpłatnie wersji podstawowej Pioneer funkcjonalność jest ograniczona - możliwości programu mogą zostać jednak zwiększone przy pomocy opcjonalnych (płatnych) modułów oraz dodatkowych obiektów. Jednakże nawet w podstawowej, bezpłatnej wersji program oferuje bardzo duże możliwości dla osób stawiających pierwsze kroki w grafice 3D.

Uwaga! 1. Darmowa wersja programu posiada następujące ograniczenia: w czasie renderowania grafiki dodawany jest znak wodny, program nie ma możliwości importowania z zewnętrznych źródeł dodatkowych modeli, a także posiada ograniczenie rozdzielczości renderowanej grafiki do 1920x1080 pikseli. 2. Po zalogowaniu się na stronie my.cornucopia3d.com można pobrać nowe materiały do programu - w tym nowe zestawów światów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena
Producente-on software
Liczba pobrań7 037
Data aktualizacji24 maj 2010
Rozmiar pliku627.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)