bEhHonLp

VueMinder2020.07 Lite

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VueMinder Lite to darmowa aplikacja, będąca ciekawym połączeniem kalendarza i terminarza.

bEhHonLr

Program oferuje 2 tryby wyświetlania - pełny oraz mini. Pierwszy z nich umożliwia umieszczenie na pulpicie pełnego kalendarza, który zarządzany może być bez konieczności uruchamiania głównego okna programu. Drugi z kolei, minimalistyczny, wyświetla jedynie kalendarz, podobny do tego, który oferowany jest przez inne aplikacje tego typu. W obu przypadkach użytkownik może dowolnie zmieniać położenie i rozmiar kalendarza, a także poziom jego przeźroczystości.

VueMinder dysponuje funkcjami kalendarza i terminarza, które przypomną użytkownikowi o zaplanowanych zadaniach. Aplikacja wykorzystywana może być jako narzędzie do zarządzania wydarzeniami, spotkaniami itp. Dodawane do kalendarza wpisy poza takimi informacjami jak data rozpoczęcia i zakończenia wydarzenia, lokalizacji, kategorii i priorytecie zawierać mogą również dodatkowo różnego rodzaju załączniki w postaci np. plików graficznych, dźwiękowych itp. Kolejną zaletą programu jest duża liczba możliwych wariantów przypomnień. Poza standardowymi "dymkami" VueMinder pozwala także na alerty o zbliżających się zdarzeniach w postaci wiadomości e-mail lub SMS. Możliwa jest także automatyczna synchronizacja z Kalendarzem Google oraz współdzielenie kalendarzy z innymi osobami.

Wersja bezpłatna programu posiada znaczne ograniczenia w stosunku do edycji płatnych (Pro i Ultimate), jednak oferowana przez niego funkcjonalność nie odbiega w żaden sposób od innych rozwiązań tego typu. Dużym atutem VueMindera jest przejrzysty i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach interfejs graficzny oraz możliwość wyświetlania kalendarza bezpośrednio na pulpicie systemu Windows.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
VueMinder 2020.07 Litewersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.49 ocen
ProducentVueSoft LLC.
Liczba pobrań22 918
Data aktualizacji9 lis 2020
Rozmiar pliku14.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhHonLW
bEhHonMn