VueScan 9.0 z obsługą systemów 64-bitowych

VueScan 9.0 z obsługą systemów 64‑bitowych

01.12.2010 12:45

Pojawiła się stabilna wersja programu do obsługi skanerów VueScan 9.0. Wprowadzono między innymi obsługę systemów 64-bitowych.

W najnowszej wersji udostępniono szereg nowych funkcji i rozwiązań. Jedną z ważniejszych jest obsługa 64-bitowych systemów. Dotyczy to zarówno Windowsa, Linuksa jak i Mac OS X. Zmiany te umożliwiają między innymi łatwiejszą pracę ze skanami o wielkości ponad 3 GB. Poza tym uproszczono proces instalacji. VueScan 9.0 może być teraz bez problemu przekopiowany z dysku twardego na urządzenia przenośne i uruchamiany z ich poziomu. Uproszczono interfejs użytkownika, wprowadzając więcej przestrzeni do obróbki skanów. W najnowszej wersji program automatycznie instaluje dodatki dla Photoshopa i sterowniki TWAIN. Z pełną listą zmian, jak i obsługiwanymi skanerami można zapoznać się na stronach producenta.

VueScan to proste narzędzie przeznaczone do skanowania obrazów w wysokiej jakości z większości skanerów dostępnych na rynku. Największą zaletą programu jest obsługa starych skanerów, z którymi często występują różnego rodzaju problemy - na przykład podczas uruchamiania z nowymi komputerami i systemami operacyjnymi. VueScanoferuje również kilka narzędzi pozwalających na poprawianie jakości skanów, w tym specjalne filtry czy narzędzie do wycinania wskazanego fragmentu obrazu.

Standardowa edycja VueScana kosztuje 39,95 dolarów. Wersję testową programu można pobrać z naszego vortalu. Dostępna jest dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)