W końcu jest Mionix Naos QG, nafaszerowana elektroniką mysz i konkurs #PGA

W końcu jest Mionix Naos QG, nafaszerowana elektroniką mysz i konkurs #PGA

W końcu jest Mionix Naos QG, nafaszerowana elektroniką mysz i konkurs #PGA
Krzysztof Fiedor
23.10.2016 13:03

Na stoisku gamedot prezentowana jest niesamowita mysz komputerowa. Mionix Naos QG to nafaszerowana czujnikami wszelkiego typu mysz, która sprawdzi bicie serca, potliwość i towarzyszące rozgrywce emocje. Sprzęt powstał z kampanii finansowej na platformie KickStarter i w końcu trafiła do sprzedaży. Oto co potrafi ten cyborg, wśród komputerowych gryzoni.

350190231225591745

Mogłoby się wydawać, że na temat myszek komputerowych wymyślono już niemal wszystko i niewiele już można wprowadzić innowacji w tym segmencie rynku. Jak się okazuje kłam tej teorii zadaje firma Mionix, która na rynek wprowadziła mysz komputerową Naos QG. Poza standardowymi funkcjami w myszkę wbudowano szereg czujników, które monitorują stan emocji gracza podczas wirtualnych działań. Na górnej części myszy znalazły się czujniki, które najczęściej znajdziemy w smart zegarkach, pulsometr i sensor ruchu. Jednak najciekawszym elementem jest czujnik GSR. Ni mniej, ni więcej, czujnik, który na podstawie ilości wydzielanego potu badać ma stan emocji gracza. No niesamowity bajer! Zajrzyjcie na stoisko i sprawdźcie przed premierą tego gryzonia. Sprzedaż rusza 28 października.

Konkurs!

Kolejna zabawa przed Wami. Do wygrania jest zestaw gadżetów ze sklepu gamedot, w którym znajdzie się między innymi podkładka pod mysz firmy Mionix. Oto zadanie związane z marką Mionix. Napisz jaki czujnik lub dodatek byłby jeszcze potrzebny w myszce, oczywiście uzasadnij swoje zdanie. Pofantazjujcie, czekamy na Wasze typy. Wybierzemy jedną, najciekawszą naszym zdaniem odpowiedź.

350190231225788353

Na odpowiedzi czekamy do wtorku (25.10.2016) do 24.00. Zwycięzcę poznacie w najbliższy czwartek (27.10.2016). Udział w zabawie mogą wziąć tylko zarejestrowani czytelnicy dobrychrogramów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)