W przeddzień premiery iPhone'a 7 już widzieli w Wietnamie

W przeddzień premiery iPhone'a 7 już widzieli w Wietnamie

06.09.2016 13:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

iPhone’a 7 mieliśmy zobaczyć jutro. Niektórzy zobaczyli gojuż jednak wcześniej. Redaktorzy wietnamskiego serwis tinhte.vn wjakiś tajemniczy sposób zdołali uzyskać przedpremierowy dostępdo flagowca Apple, a przynajmniej jego mniejszej, 4,7-calowej wersji.Coraz więcej wskazuje na to, że Apple niczym nas już nie zaskoczy.

Wietnamskie źródło potwierdza informacje o zastąpieniudotychczasowego przycisku Home jego nową, wrażliwą na dotykwersją, działającą w sposób zbliżony do nowego gładzikaMacBooków, tj. odtwarzającego wrażenie fizycznego naciskuwibracjami. Powód tej zmiany jest nietrywialny. Nowy iPhone będziewodoodporny, a jego przyciski pokryte jednolitą, gumową powłoką.

Apple celuje w uzyskanie klasy wodoszczelności IPX7, co pozwolićma na bezpieczne zanurzenie iPhone’a 7 do 30 minut na głębokośćdo 1 metra. To ta sama klasa wodoszczelności, co w wypadku AppleWatcha, co oznacza, że fani Apple będą mogli sobie teraz pływaćw pełnym rynsztunku.

Obraz

Z Tinhte.vn możemy się też dowiedzieć o dwóch odmianachczarnego iPhone’a, jednej matowej, drugiej błyszczącej – DarkBlack i Piano Black. Oprócz tego mają być dostępne trzy innewersje kolorystyczne, niestety nie będzie wśród nich niebieskiej.

Obraz

O wydajności procesora A10 ma świadczyć podbicie parametrówwideo. Napędzany nim nowy iPhone będzie w stanie nagrywać wideo 4Kw 60 FPS. To oczywiście przekłada się na potrzebę większejilości miejsca na dane, więc spodziewać się można wersji z 256GB wbudowanej pamięci.

Obraz

Na francuskim serwisie Nowhereelse.fr zadebiutowały tymczasemzdjęcia nowego opakowania iPhone’a 7. Nie wiadomo, czy to niefałszywka, nietypowy font i ułożenie telefonu plecami doużytkownika mogą jednak świadczyć o wiarygodności wycieku. Takieułożenie produktu w opakowaniu pozwoliłoby zwrócić uwagęklientów na zmianę ułożenia anten i kamery, a wytłuszczony fontpozwalałby się lepiej odróżnić od poprzednich wersji.

Jedno jest pewne, o przyszłość Apple nie musi się martwić. ZraportuKantar Wordpanel wynika, że na największych rynkach urządzenia ziOS-em sprzedają się coraz lepiej. W Stanach Zjednoczonych iPhone6S pozostaje najlepiej sprzedającym się smartfonem (11% rynku),dobrze sprzedaje się też iPhone 6 (4,1% rynku), i to mimo tego, żezbliża się do końca swojego cyklu życia. W Wielkiej Brytaniii zkolei urządzenia z iOS-em odpowiadają już za 38% całej sprzedaży.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)