WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweW10Privacy
W10Privacy ikona

W10Privacy3.7.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

W10Privacy to program dla użytkowników komputerów z systemem operacyjnym Windows 10, którzy cenią sobie prywatność w trakcie codziennej pracy.

Narzędzie oferuje możliwość łatwego i szybkiego ustawienia poszczególnych opcji związanych z bezpieczeństwem i ochroną danych w systemie operacyjnym Windows 10. Producent nowych "okienek" także proponuje to rozwiązanie, ale co istotne, wszystkie niezbędne funkcje są bardzo mocno ukryte, przez co zwykły użytkownik może nie mieć nawet pojęcia o ich dostępności, więc narażony jest na liczne zagrożenia płynące z sieci.

W10Privacy oferuje dostęp do następujących kategorii: prywatność, telemetria, wyszukiwanie, sieć, eksplorator, usługi, przeglądarka Edge, OneDrive, zadania, dodatki, zapora ogniowa, aplikacje działające w tle, programy użytkownika i aplikacje systemowe. Każda z nich znajduje się w osobnej zakładce – po kliknięciu na wybraną kategorię na ekranie pojawia się lista ustawień, które możemy zdefiniować.

Co ciekawe, W10Privacy nie wymaga instalacji – natychmiast po pobraniu narzędzie jest gotowe do pracy. W razie potrzeby możemy je umieścić także na dowolnym urządzeniu przenośnym (np. pamięci USB).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.25 ocen
Twoja ocena
ProducentW10Privacy
Liczba pobrań5 533
Data aktualizacji29 gru 2020
Rozmiar pliku2.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
W10Privacy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)