W10Privacy ikona

W10Privacy3.7.0.3

WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweW10Privacy
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

W10Privacy to program dla użytkowników komputerów z systemem operacyjnym Windows 10, którzy cenią sobie prywatność w trakcie codziennej pracy.

Narzędzie oferuje możliwość łatwego i szybkiego ustawienia poszczególnych opcji związanych z bezpieczeństwem i ochroną danych w systemie operacyjnym Windows 10. Producent nowych "okienek" także proponuje to rozwiązanie, ale co istotne, wszystkie niezbędne funkcje są bardzo mocno ukryte, przez co zwykły użytkownik może nie mieć nawet pojęcia o ich dostępności, więc narażony jest na liczne zagrożenia płynące z sieci.

W10Privacy oferuje dostęp do następujących kategorii: prywatność, telemetria, wyszukiwanie, sieć, eksplorator, usługi, przeglądarka Edge, OneDrive, zadania, dodatki, zapora ogniowa, aplikacje działające w tle, programy użytkownika i aplikacje systemowe. Każda z nich znajduje się w osobnej zakładce – po kliknięciu na wybraną kategorię na ekranie pojawia się lista ustawień, które możemy zdefiniować.

Co ciekawe, W10Privacy nie wymaga instalacji – natychmiast po pobraniu narzędzie jest gotowe do pracy. W razie potrzeby możemy je umieścić także na dowolnym urządzeniu przenośnym (np. pamięci USB).

Udostępnij
W10Privacy 3.7.0.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.25 ocen
Twoja ocena
ProducentW10Privacy
Liczba pobrań5 369
Data aktualizacji29 gru 2020
Rozmiar pliku2.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
W10Privacy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)