WindowsGryPlatformoweWar of the Currents

War of the Currents

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

War of the Currents to ręcznie rysowana platformówka, która stylem graficznym nawiązuje do przełomu XIX oraz XX wieku. Akcja osadzona została w Nowym Jorku, a w fabułę wplątani zostali legendarni wynalazcy sprzed lat.

Nikolai Tesla staje tutaj naprzeciw mrocznej wersji Thomasa Edisona, który zawarł pakt z diabelskim Faustem. Wspólnie porywają mieszkańców miasta, żeby przerabiać ich na członków swoich bezdusznych armii. Uzbrojony w rękawicę elektryczną Tesla rusza uratować sytuację.

Gra oferuje sporo skakania po platformach, ale nacisk głównie położono tutaj na walkę wręcz. Niejednokrotnie tylko pokonanie wszystkich przeciwników w danej lokacji otworzy nam drogę do dalszego układu. Naturalnie na swojej drodze spotkamy coraz mocniejsze wersje różnorakich poczwar. Z czasem przyjdzie nam zlikwidować coraz większe monstra aż po tych najpotężniejszych – bossów układów.

Do podstawowych umiejętności bohatera należą wiązanki ciosów rękawicą, atak z powietrza oraz wybicie nieprzyjaciela w górę po uderzeniu co umożliwia wyprowadzenie łańcuszka ciosów z podskoku połączone przy okazji z unikaniem ataków potworów na ziemi. W sytuacji zagrożenia Tesla może ponadto wygenerować pole ochronne, a także lecący prosto ładunek ogłuszający przydatny w momencie gdy trudno nam się dostać do kogoś strzelającego z oddali. Do tego każdy cios napełnia specjalny pasek umiejętności specjalnej, po której użyciu zadajemy dodatkowe obrażenia piorunami.

W War of the Currents gra się bardzo sympatycznie i mimo iż gra wydawać się może chwilami nieco trywialna, to warto w niej spróbować swoich sił, gdyż niektóre ewolucje będą wymagały od gracza dużej zręczności i przebiegłości.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań900
Data aktualizacji4 paź 2013
Rozmiar pliku153.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)