WindowsGryAkcja i strzelankiWar Rock

War Rock

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

War Rock to nastawiona na multiplayer sieciowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby.

Akcja gry toczy się na terenie fikcyjnego państwa Derbaran na Bliskim Wschodzie i jest wpleciona w rzekomy konflikt wojenny pomiędzy dwoma wyspecjalizowanymi jednostkami piechoty. Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki gracz przystępuje do jednej z tych grup i rozpoczyna walkę w obronie jej wartości i ideałów.

Walki rozgrywają się na 3 zestawach zróżnicowanych pod względem wielkości map. W zależności od ich wielkości ustalane są zarówno tryby rozgrywki jak i zadania, które otrzymujemy do wykonania. Istnieje także możliwość zmiany klasy postaci w trakcie trwania gry jeśli uznamy, że ta nie jest adekwatna do konkretnej misji.

Korzystając z dostępnego arsenału, w skład którego oprócz broni ręcznej wchodzą również pojazdy bojowe, helikoptery, samoloty czy nawet łodzie, staramy się jak najskuteczniej zadawać rany przeciwnikom i systematycznie eliminować ich z gry gromadząc przy tym cenne punkty doświadczenia.

War Rock prezentuje bardzo dynamiczną rozgrywkę. Niejednokrotnie bywa, że powracając do gry po nie udanym starciu z przeciwnikiem, nawet nie zdążymy dokonać wyboru broni, gdy ponownie musimy zaczynać od nowa ;-). Spora grywalność i dobra oprawa audiowizualna z pewnością zapewnią wiele godzin dobrej zabawy.

Uwaga:

W celu uzyskania właściwego pliku gry należy wpierw pobrać specjalny menadżer pobierania i instalacji gry.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 726
Data aktualizacji11 maj 2012
Rozmiar pliku879.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)