Warcraft Adventures miał pojawić się 18 lat temu, teraz dostępny jest za darmo

Warcraft Adventures miał pojawić się 18 lat temu, teraz dostępny jest za darmo

13.09.2016 13:43, aktual.: 13.09.2016 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prawie 20 lat temu na rynku miał pojawić się Warcraft Adventures: Lord of the Clans. Blizzard planował wydać grę przygodową opowiadającą historię orka Thralla, tytuł nigdy jednak nie trafił na sklepowe półki. Po 18 latach Warcraft Adventures pojawił się jednak w Sieci i to w grywalnej wersji. Możecie pobrać pliki i zobaczyć sami grę, nad którą pracował Blizzard.

W latach dziewięćdziesiątych Blizzard był skupiony na grach strategicznych, wówczas mogliśmy zagrać w takiej produkcje jak Warcraft czy Warcraft II: Tides of Darkness. Niewiele brakowało by do tych tytułów dołączyła gra przygodowa, która zamiast wojny między Przymierzem a orkami, przedstawiałby historię tylko jednej postaci – wychowanego przez ludzi orka Thralla.

Warcraft Adventures: Lord of the Clans - Full Longplay

Za stworzenie Warcraft Adventures: Lord of the Clans odpowiadało rosyjskie studio. Podobno ich produkt nie spodobał się Blizzardowi, który ostatecznie zdecydował się zakończyć prace i nie wydać gry. Po 18 latach, przygodówka osadzona w świecie Warcrafta jednak ujrzała światło dziennie. Nie mamy do czynienia z oficjalną premierą, a pojawieniem się plików z grą na forum ScrollsofLore.

Na forum dostępna była pełna przedpremierowa wersja gry. Pliki przechowywane na cyberschowku zostały usunięte wskutek interwencji firmy Irdeto, ale co już raz pojawiło się w Internecie, tak łatwo z Internetu nie zniknie. Plik Warcraft Adventures Lord of the CLans.rar trafił na BitTorrenta, wysiewany jest przez setki osób.

Produkcja wygląda całkiem dobrze, oczywiście dobrze jak na tytuł, który miał zostać wydany w 1998 roku. Niestety, gra może nie uruchomić się na nowszych wersjach Windowsa. Instrukcję rozwiązującą ten problem znajdziecie subreddicie WoW-a.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)