WindowsGryStrategiczneWarCraft III: Reign of Chaos
WarCraft III: Reign of Chaos ikona

WarCraft III: Reign of Chaos

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Świetna seria gier strategicznych WarCraft w 2002 roku doczekała się trzeciej już części, która przeniosła zmagania różnych ras w kolorowym świecie fantasy na silnik 3D. Tytuł błyskawicznie zdobył uznanie i Reign of Chaos sprzedało się w milionach egzemplarzy, dorabiając się nawet w miarę szybko dodatku. Tym razem konflikt ukazano z punktu widzenia 4 ugrupowań. Każde prowadzi się tutaj nieco inaczej.

Tryb kampanii podzielony został na rozdziały po kilka etapów każdy. W zależności od rozgrywanego, kierujemy poczynaniami ludzi, orków, nieumarłych lub elfów. Pojawiają się elementy charakterystyczne dla nowożytnych strategii, takie jak mgła wojny czy niezależne wrogie jednostki, sterowane przez sztuczną inteligencję. Naturalnie podstawa zabawy to dobra organizacja bazy oraz produkowanie jednostek do walki.

Poza klasycznym stylem rozgrywki, gra oferuje również etapy mniej standardowe, w których wykorzystać można tylko z góry przypisane wojska, kierowane przez bohatera danej strony. Wiele dobrego wciąż mówi się o porcji multiplayer tytułu. Potyczki w sieci nie tylko pozostały w głowach, lecz dzieło dało też życie wielu modyfikacjom, które potem przeistoczyły się w niezależne produkcje. Tutaj należy wspomnieć choćby DotA.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać sam początek kampanii, wykładając podstawy taktycznego kunsztu i oferując wiele minut rozgrywki.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań11 598
Data aktualizacji9 mar 2016
Rozmiar pliku99.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
WarCraft III: Reign of Chaos ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)