WindowsGryAkcja i strzelankiWarframe

Warframe

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Warframe to wysokiej jakości futurystyczna gra TPP, w której wraz z przyjaciółmi stawimy czoła galaktycznym przeciwnikom wykonując wspólnie różnorakie misje.

Za produkcję dzieła odpowiada zespół Digital Extremes, współtwórcy takich uznanych gier jak Unreal, Unreal Tournament, Pariah czy te z serii BioShock, a bezpośrednią dla niej inspiracją były prototypy Dark Sector, które ostatecznie odeszło wielce od pierwotnych planów.

Każdy z członków czteroosobowego oddziału wybiera dla siebie zbroję spośród pakietu wstępnie dostępnych charakteryzujących się różnymi umiejętnościami – każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a potem uzyskuje się dostęp i do kolejnych. W boju naturalnie zdobywa się doświadczenie, dzięki czemu z biegiem czasu odblokowują się kolejne zdolności. Możliwe jest również polepszenie postaci z użyciem konkretnych modyfikacji o różnych właściwościach.

Poza wykorzystywaniem broni palnej rodem z filmów science fiction pomachamy bronią białą, a podczas potyczek popiszemy się również umiejętnościami akrobatycznymi odbijając się przykładowo od ścian czy umiejętnie łącząc zabójcze ciosy. Wszelkie miejsca starć generowane są losowo z biblioteki dostępnych elementów. Klany mogą korzystać z podobnego systemu wydając zarobione w boju pieniądze na kolejne pomieszczenia (tudzież wyposażenie dla postaci w sklepie) albo decydując się na zainwestowanie prawdziwej kasy w przyśpieszającą wiele rzeczy platynę. Warto wspomnieć, iż na dobry początek każdy dostaje 50 sztuk tej cennej waluty.

Warframe to dynamiczna, energiczna i bardzo wciągająca pozycja. Oprócz ciągłej strzelaniny i nieustannego dążenia do zniewolenia wrogich jednostek, zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki bardzo dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy wpierw zarejestrować się na stronie projektu(https://warframe.com/), a następnie pobrać z niej specjalny downloader, który przeprowadzi przez proces pobierania i instalacji gry.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.26 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań1 081
Data aktualizacji5 lip 2013
Rozmiar pliku1900.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)