iOSGryStrategiczneWarhammer 40,000: Space Wolf
Warhammer 40,000: Space Wolf ikona

Warhammer 40,000: Space Wolf

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mobilne wydanie Warhammer 40,000: Space Wolf przenosi nas do popularnego uniwersum Warhammer 40K. Dzięki połączeniu elementów turowej gry taktycznej oraz karcianki, tytuł ten idealnie sprawdza się na urządzeniach z ekranem dotykowym.

To właśnie za pomocą kart wydajemy rozkazy naszym żołnierzom, zadajemy obrażenia, zmieniamy bronie czy też używamy wzmocnień. Budowanie talii i ulepszanie już zdobytych kart to jeden z najważniejszych elementów rozgrywki. Głównym źródłem nowych kart są zestawy za które płacimy złotem. W każdym z nich znajdziemy trzy losowe karty.

Poza ulepszaniem kart i talii rozwijać możemy także zdolności naszych bohaterów. W dużej mierze to od tych elementów będzie zależał nasz sukces w wybranych misjach. Nieraz w naszej bazie z poziomu której dokonujemy wszelkich ulepszeń spędzimy więcej czasu niż wykonując zadania. Warhammer 40,000: Space Wolf oferuje obszerną kamapnię dla jednego gracza oraz tryb multiplayer, w którym możemy zmierzyć się z innymi graczami.

Mocną stroną gry jest oprawa graficzna oraz dźwiękowa. Turowy mechanizm rozgrywki sprzyja urządzeniom mobilnym i ekranom dotykowym. Dzięki dobrze zaprojektowanemu interfejsowi sterowanie jest wygodne i intuicyjne. W zasady rządzące grą oraz światem Warhammera 40K wprowadza nas rozbudowany samouczek. Nie mamy możliwości jego pominięcia, na szczęście autorzy zadbali by nie był nudny.

Niestety pomimo wielu zalet Warhammer 40,000: Space Wolf ma też kilka wad. Gra miewa problemy ze stabilnością. Mikropłatności także potrafi dać o sobie znać. Choć wiele elementów możemy odblokować systematyczną grą, to jednak sięganie realne pieniądze znacząco ułatwia zabawę i daje nam odczuwalną przewagę. Jeżeli jednak ten element nas nie przeraża warto sięgnąć po mobilne wydanie Warhammer 40,000.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHeroCraft Ltd
Liczba pobrań58
Data aktualizacji28 wrz 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Warhammer 40,000: Space Wolf ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)