WindowsGryStrategiczneWarmux 11.01

Warmux 11.01

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kolejne, ulepszone wydanie wcześniejszych Wormaksów lecz występujące pod nieco zmienioną, bardzo podobnie zresztą brzmiącą nazwą Warmux.

Autorzy, oprócz samej nazwy, zmodyfikowali tryb single, w którym może aktualnie brać udział w grze aż 8 zespołów. Dodano również nowe mapy i co ważne aplikacja od wersji 0.11 jest zgodna z systemami Symbian oraz Android. Usunięto również kilka istotnych błędów, które we wcześniejszych wersjach mogły powodować utrudnienia w prowadzeniu rozgrywki. Ponadto gra działa szybciej i wydajniej.

Formuła rozgrywki pozostała bez zmian, pojedynki przebiegają turowo, co oznacza, że każdej z uczestniczących w batalii drużyn przypada po jednym ruchu w każdej z rund. Do dyspozycji każdego zespołu oddano bogaty ekwipunek różnego rodzaju broni (bazooki, pełną gamę karabinów, granaty, miny) oraz zestaw innych środków obronnych i bojowych (odskocznia, spadochron, młot, palnik czy jetpack). Pewnym ułatwieniem jest możliwość zmiany zawodnika mającego wykonać przypadający w udziale drużynie ruch. Często bowiem bywa tak, że usytuowanie terenu uniemożliwia oddanie celnego strzału.

Zwycięża ta ekipa, która jako jedyna przetrwa ataki wszystkich wrogich zespołów i ostatnia zejdzie o własnych siłach z placu boju.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.88 ocen
Twoja ocena
ProducentWormux.org
Liczba pobrań2 784
Data aktualizacji18 mar 2011
Rozmiar pliku100.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)