iOSWiadomościInne programy informacyjneWarszawa 19115

Warszawa 191154.4.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja mobilna na potrzeby kontaktu z magistratem warszawskim, służy też do przekazywania informacji na temat codziennych spraw w mieście.

Jak to działa ?

Widzisz powalone drzewo, dziurę w drodze lub uszkodzony sygnalizator świetlny? Korzystając z aplikacji Warszawa 19115, te lub inne problemy w mieście zgłoś nam w trzech prostych krokach:

opisz problemdodaj zdjęcie ( ten krok nie jest konieczny)wskaż lokalizację

Twoje zgłoszenie trafi do Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115, skąd otrzymasz potwierdzenie z numerem, dzięki któremu możesz sprawdzić na jakim etapie znajduje się Twoja sprawa. Cały czas będziesz miał dostęp do historii wszystkich swoich zgłoszeń.

Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej Warszawa 19115:

szybko i łatwo poinformujesz nas o problemie dotyczącym funkcjonowania miastaocenisz jakość realizacji tego problemuzgłosisz wolny wniosek – swój pomysł na zmiany w mieściezazielenisz Warszawę – wskażesz lokalizację, w której chciałbyś posadzić drzewosprawdzisz projekty w budżecie partycypacyjnymsprawdzisz Warszawski Indeks Powietrza – dostaniesz informacje o aktualnym stanie powietrza oraz związane z nim zalecenia dla czterech grup ryzyka zdrowotnegootrzymasz powiadomienia o bieżących zmianach i wydarzeniach w mieściesprawdzisz terminy odbioru śmieci pod wskazanym adresemsprawdzisz jak prawidłowo segregować odpadysprawdzisz gdzie w mieście znajdują się ogólnodostępne toalety

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań5
Data aktualizacji29 maj 2024
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)