WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweWatch 4 Folder
Watch 4 Folder ikona

Watch 4 Folder2.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Watch 4 Folder to darmowa edycja ciekawego narzędzia, służącego do monitorowania aktywności w obrębie wskazanego folderu i znajdujących się w nim plików. Umożliwia ona także na samoczynne wyzwalanie zdefiniowanych akcji poprzez wystąpienie określonego zdarzenia w danej lokalizacji.

Główną funkcją programu jest monitorowanie zmian zachodzących we wskazanej lokalizacji. Użytkownik może łatwo definiować typ zdarzenia, które ma być "wyłapywane" i będące jego następstwem akcje. Dla przykładu możliwy jest np. scenariusz, w którym stworzenie nowego pliku w monitorowanym katalogu powoduje automatyczny wydruk jego zawartości.

Watch 4 Folder pozwala również na monitorowanie subfolderów i przechwytywanie takich zdarzeń jak stworzenie/usunięcie/edycję plików i folderów oraz zmiana ich nazwy czy powiązań. Z kolei akcje nie są w żaden sposób ograniczone przez narzędzie i obejmować mogą uruchomienie dowolnego pliku wykonywalnego, skryptu, zapis do pliku log lub wyświetlenie okienka z zadaną informacją. Poszczególne akcje mogą być ze sobą łączone.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentLeeLu Soft
Liczba pobrań698
Data aktualizacji9 sie 2013
Rozmiar pliku2.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Watch 4 Folder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)