bEUDSVsR
Waze ikona

Waze4.78.0.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Waze Social GPS Maps & Traffic to nawigacja samochodowa, w której bardzo ważną rolę odgrywa społeczność użytkowników. To oni dbają o to, aby baza punktów POI oraz informacji o drodze była zawsze aktualna.

bEUDSVsT

Projekt okazał się na tyle ciekawy, że w pewnym momencie został przejęty przez firmę Google, która obecnie czuwa nad jego rozwojem. Aby skorzystać z aplikacji nie należy posiadać żadnego konta. Warto jednak je założyć. W tym celu możemy zalogować się za pomocą konta na Facebooku, bądź też stworzyć je ręcznie. Choć Waze jest pełnoprawną nawigacją, w tym z obsługą punktów pośrednich, to swój sukces zawdzięcza ogromnej i aktualnej bazie POI oraz informacjom o kontrolach i zmianach w ruchu.

Jego społeczność dostarcza danych w wielu krajach na świecie w tym w Polsce. Sam interfejs ułatwia dodawanie zgłoszeń jak i nawigację. Niestety nie wszystkie elementy zostały przetłumaczone. Korzystanie z Waze jest darmowe, nie znajdziemy tu jednak możliwości pobrania nawet fragmentów map do pamięci offline.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentWaze Inc
Liczba pobrań4 825
Data aktualizacji16 lis 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Waze ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUDSVtd
Komentarze (8)
bEUDSVtP