WindowsDomPogodaWeather Pulse
Weather Pulse ikona

Weather Pulse2.2.4.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Weather Pulse to bezpłatny program do sprawdzania na komputerze pogody i warunków klimatycznych. Aplikacja pobiera najważniejsze informacje z wybranego przez użytkownika regionu i następnie wyświetla szczegółowe i czytelne zdjęcia satelitarne.

Do poprawnego działania programu wymagane jest stałe połączenie z Internetem, gdyż Weather Pulse automatycznie łączy się z serwerami i pobiera najnowsze dane pogodowe z wybranego zakątka świata. Program posiada możliwość przesyłania zdjęć znajomym, a także wyświetla aktualną temperaturę z danego obszaru w schowku systemowym.

Weather Pulse to niezwykle przydatne narzędzie do szybkiego i łatwego sprawdzania temperatury i pogody na całym świecie. Program automatycznie aktualizuje stan pogody w danym obszarze i wszystkie panujące w nim warunki atmosferyczne. Jego interfejs jest czytelny i nie powinien sprawić nikomu żadnych kłopotów podczas sprawdzania pogody.

Oprócz tego program pokazuje prognozę dla wybranego miasta, a także podaje aktualne warunki pogodowe, czyli zachmurzenie, opady, siła wiatru, ciśnienie, widoczność oraz wilgotność powietrza. Weather Pulse informuje również o zbliżających się opadach deszczu, śniegu czy burzy oraz o której godzinie wschodzi i zachodzi słońce.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 517
Data aktualizacji9 lip 2012
Rozmiar pliku4.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Weather Pulse ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)