WindowsGrafikaDodatki do programów graficznychWeb Font

Web Fontbeta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Firma Extensis znana jest z rozwiązań do zarządzania czcionkami (Universal Type Server, Suitcase) i materiałami cyfrowymi (Portfolio). Ponadto, zeszłym roku Extensis uruchomił usługę WebINK, która pozwala na używanie na podglądach stron szerokiej gamy komercyjnych czcionek. Web Fonts to darmowy, dodatek do programu Adobe Photoshop, który umożliwia wybór czcionek dla projektu z biblioteki tysięcy czcionek magazynowanych w usłudze WebINK. Co za tym idzie, usługa umożliwia wykorzystywanie w projekcie czcionek jeszcze nie kupionych, lub których licencja nie pozwala na stosowanie w innych niż strony internetowe mediach.

Wtyczka Web Font jest przeznaczona dla Photoshopa CS 5.1 lub nowszego.

Uwaga! Rozszerzenie instalowane jest razem z wersją próbną programu Suitcase Fusion 3. Po zakończeniu okresu próbnego Suitcase Fusion wtyczka Web Font nadal działa.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentExtensis
Liczba pobrań1 137
Data aktualizacji13 wrz 2011
Rozmiar pliku139.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)