MacOSInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plików P2PWebTorrent Desktop

WebTorrent Desktop0.23.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WebTorrent Desktop to program do pobierania torrentów, który wyróżnia się możliwością otwierania plików również w trakcie ich pobierania. Może się to okazać przydatne główne podczas chęci obejrzenia filmów – od teraz nie będzie konieczne czekanie do końca pobierania, by rozpocząć seans; aplikacja potrafi streamować treść, a jednocześnie kontynuować standardowe pobieranie.

Samo pobieranie jest przy tym szybkie i sprawnie utrzymuje połączenie. Aplikacja stanowi połączenie programów wykorzystujących protokoły bittorent oraz webtorrent i tworzy połączenia (peery) pochodzące z obydwu tych źródeł. Na co dzień program jest bardzo prosty w obsłudze: interfejs jest minimalistyczny i już na starcie proponuje kilka plików do pobrania. Własne można dodawać na przykład poprzez upuszczenie ich w wydzielonym obszarze u dołu okna aplikacji.

Ustawienia programu nie są bardzo rozbudowane i pozwalają jedynie na wskazanie ścieżki zapisu pobieranych plików, domyślnego odtwarzacza multimediów oraz włączenie autouruchamiania aplikacji przy starcie systemu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań125
Data aktualizacji19 lip 2020
Rozmiar pliku85.63 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)