bEpEpJit

WeFi4.0.1.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WeFi to ciekawe narzędzie stworzone z myślą o osobach łączących się z Internetem drogą bezprzewodową.

bEpEpJiv

Z jego pomocą wyszukamy na mapie sieci, które niekoniecznie są aktualnie w naszym zasięgu, a za pośrednictwem których możemy połączyć się Internetem. Program poza elementarnymi funkcjami oferowanymi m.in. przez systemowy menadżer połączeń dostarcza informacji na temat zarówno zabezpieczonych jak i niezabezpieczonych punktów dostępowych znajdujących się w lokalizacji (i jej okolicach) zdefiniowanej przez użytkownika. Po nawiązaniu połączenia WeFi potrafi zidentyfikować szybkość połączenia oraz ilość osób aktualnie korzystających z sieci.

Dodatkowo po zarejestrowaniu darmowego konta użytkownika możemy śledzić to w jakim miejscu łączą się bezprzewodowo z Internetem nasi znajomi. Informacje te prezentowane są za pomocą map Google.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
WeFi 4.0.1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.88 ocen
ProducentWeFi
Liczba pobrań21 535
Data aktualizacji9 lis 2010
Rozmiar pliku11.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpEpJjr