Wersja beta GG 11 już dostępna publicznie

Wersja beta GG 11 już dostępna publicznie

Wojciech Kowasz
16.02.2012 12:00, aktualizacja: 16.02.2012 18:01

Zgodnie z naszymi zapowiedziami można już pobrać publiczną wersję beta GG 11 — nowej wersji najpopularniejszego w Polsce komunikatora.

Już na HotZlocie 2011 docierały do nas informacje o tym, że GG Network pracuje nad nową wersją komunikatora, zmieniając przy tym dotychczasowy trend oparty na pompowaniu komunikatora nowymi funkcjami, usługami i bajerami. Nowa wersja miała nawiązywać do tych sprzed lat, które zdobyły sobie popularność głównie dzięki prostocie i wygodzie prowadzenia konwersacji. O tym, jak postępują prace mogliśmy przekonać się jeszcze przed publicznym wydaniem bety. W styczniu opublikowaliśmy screeny z przedpremierowej wersji, do jakich udało nam się wówczas dotrzeć. Dzisiaj rano natomiast zaprosiliśmy Was do lektury szerszego artykułu na temat wersji beta GG 11, którą uzyskaliśmy do testów nieco wcześniej.

Teraz o tym, co nowego w GG 11 mogą przekonać się wszyscy zainteresowani. GG Network wydało wersję beta zarówno dla systemu Windows, jak i — co jest całkowitą nowością — Mac OS X. Wkrótce ma się także pojawić wersja dla Linuksa, a konkretnie dla Ubuntu i Red Hata. Nowe GG dostępne jest oczywiście równolegle z ostatnią wersją stabilną 10.5 i, jak zwykle to bywa w przypadku wersji rozwojowych, można spodziewać się w nim jeszcze drobnych błędów. Niemniej zachęcamy wszystkich choćby do samego rzucenia okiem na betę i samodzielnego udzielenia odpowiedzi na pytanie: czy faktycznie, zgodnie z zapowiedziami producenta, będzie to wersja przełomowa, godny następca tak lubianej przez użytkowników Gadu-Gadu wersji 6 czy 7.7?

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (291)