WeVideo ikona

WeVideo8.1.0

AndroidMultimediaMontaż wideoWeVideo
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WeVideo to darmowy i bardzo prosty w obsłudze edytor materiałów wideo, który pozwala na modyfikowanie właśnie nagranych filmów oraz tych znajdujących się już wcześniej w pamięci urządzenia przenośnego.

Za pomocą WeVideo możemy wyciąć zbędne fragmenty filmu, dodać do niego tekst, komentarz głosowy i podkład dźwiękowy oraz nałożyć rozmaite filtry graficzne. Oprócz tego istnieje opcja dodawania rozmytego tła do materiałów zarejestrowanych w orientacji pionowej. Poszczególne nagrania udostępnimy w najróżniejszych rozdzielczościach, ale warto wspomnieć, że WeVideo obsługuje także najwyższą jakość obrazu, czyli 4K Ultra HD.

WeVideo oferuje pełne wsparcie dla Dysku Google, dzięki któremu udostępnimy pliki „w chmurze”, a następnie prześlemy je do innych użytkowników. Aplikacja umożliwia także wysyłanie materiałów wideo za pośrednictwem znanych serwisów, takich jak np. Facebook, YouTube, Twitter, Instagram czy Dailymotion.

Decydując się na aktualizację programu WeVideo do płatnej wersji Mobile Pass otrzymamy szereg przywilejów, w tym: dostęp do obszernej biblioteki multimediów, możliwość publikowania nieograniczonej liczby filmów bez znaku wodnego WeVideo.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWeVideo Inc.
Liczba pobrań127
Data aktualizacji24 maj 2022
System operacyjnyAndroid Android 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
WeVideo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)