bDZcElhh

Wheelie RR

Strona głównaWindowsGryWyścigiWheelie RR
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wheelie RR to remake popularnej swego czasu gry "Wheelie"dedykowanej dla platformy ZX Spectrum:) Tematyka jak widać okazałasię ponadczasowa i gra pomimo sporego upływu czasu nadal znajdujeswoich zwolenników.

bDZcElhj

Klawiszologia okazuje się banalna, gdyż do prowadzenia pojazduwystarczy umiejętne posługiwanie się lewym i prawym kursorem orazklawiszem spacji w celu zmiany toru jazdy. Motocykl efektownieprzyspiesza, gdy tylko dłużej przytrzymamy odpowiedni klawiszkursora. Nie musimy obawiać się wywrotki do tyłu, jednakżeszczególną ostrożność zaleca się przy wykonywaniu manewruhamowania:) Celem gracza jest dotarcie do specjalnie wyznaczonych miejsc, któresą czymś w rodzaju mety i zezwalają na zakończenie układu. Wtrakcie jazdy łatwo natknąć się na różnego rodzaju "niespodzianki",które bynajmniej nie pomagają w dotarciu do celu. Oprawa graficzna oraz dźwiękowa są na w miarę przyzwoitym poziomie.Jedynie dźwięk "palonych gum" może okazać się nieco irytujący, aleto nie powinno popsuć nikomu dobrej zabawy:)

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Wheelie RR nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań23 670
Data aktualizacji15 lip 2005
Rozmiar pliku3.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZcElhO
bDZcElif