WindowsGryWyścigiWheelie RR

Wheelie RR

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wheelie RR to remake popularnej swego czasu gry "Wheelie" dedykowanej dla platformy ZX Spectrum:) Tematyka jak widać okazała się ponadczasowa i gra pomimo sporego upływu czasu nadal znajduje swoich zwolenników.

Klawiszologia okazuje się banalna, gdyż do prowadzenia pojazdu wystarczy umiejętne posługiwanie się lewym i prawym kursorem oraz klawiszem spacji w celu zmiany toru jazdy. Motocykl efektownie przyspiesza, gdy tylko dłużej przytrzymamy odpowiedni klawisz kursora. Nie musimy obawiać się wywrotki do tyłu, jednakże szczególną ostrożność zaleca się przy wykonywaniu manewru hamowania:) Celem gracza jest dotarcie do specjalnie wyznaczonych miejsc, które są czymś w rodzaju mety i zezwalają na zakończenie układu. W trakcie jazdy łatwo natknąć się na różnego rodzaju "niespodzianki", które bynajmniej nie pomagają w dotarciu do celu. Oprawa graficzna oraz dźwiękowa są na w miarę przyzwoitym poziomie. Jedynie dźwięk "palonych gum" może okazać się nieco irytujący, ale to nie powinno popsuć nikomu dobrej zabawy:)

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań23 675
Data aktualizacji15 lip 2005
Rozmiar pliku3.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)