bEKCfvzF
WhoCrashed Home Edition ikona

WhoCrashed Home Edition6.65

Strona głównaWindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWhoCrashed Home Edition
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WhoCrashed Home Edition to darmowa edycja specjalistycznego oprogramowania, które pozwala na analizę plików DUMP, a tym samym zdiagnozowanie systemu, w którym zaistniały problemy ze sprzętem lub oprogramowaniem i w ich wyniku pojawił się niesławny niebieski ekran śmierci (BSOD - Blue Screen of Death). Program jest przeznaczony dla bardziej zaawansowanych użytkowników i serwisantów.

bEKCfvzH

Domyślnie aplikacja wymaga po prostu użycia zielonego przycisku Analyze - plik ze zrzutem pamięci zostanie załadowany automatycznie i w ciągu kilku sekund przeanalizowany, a jej efekty pojawią się w szczegółowym raporcie. Zawarte w nim są takie informacje jak moduł powodujący błąd, kod bugcheck, nazwa błędu i ścieżka do pliku z nim powiązanego, nazwa aplikacji oraz ogólny opis usterki. Dzięki tym informacjom możemy zidentyfikować, czy problemem są na przykład uszkodzone sterowniki, czy może mamy do czynienia z awarią sprzętu.

Ciekawą funkcjonalnością WhoCrashed Home Edition jest Crash Dump Test, który polega na... celowym "crashu" systemu - może to nie tyle pozwolić namierzyć jakiś problem, ale na pewno pomoże upewnić się, że mamy odpowiednio skonfigurowany system Windows do automatycznego zapisywania zrzutów pamięci z błędów BSOD.

Udostępnij
WhoCrashed Home Edition 6.65wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań5 468
Data aktualizacji7 lip 2019
Rozmiar pliku10.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
WhoCrashed Home Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKCfvAD